Tingimused

FTE Liikmed lehe kasutamisel nõustud allolevate tingimustega.

Tingimused

NB! Autorid ei võta mitte mingisugust vastustust vigade või eksimuste eest FTE Liikmed lehel.

Videod ja tekstid FTE Liikmed kodulehel on mõeldud asjatundliku ja usaldusväärse teabe andmiseks käsitletavatel teemadel. Kuid seadused ja regulatsioon muutuvad aja jooksul. Kuna iga situatsioon on erinev, siis otsene nõuanne peaks arvesse võtma konkreetset situatsiooni. Seetõttu soovitame Sul konsulteerida enda isikliku nõuandjaga kui Sa vajad nõu konkreetseks juhtumiks.

Autorid on FTE Liikmed kodulehel avaldatud videode ja tekstide ettevalmistamisel võtnud tarvitusele piisavad ettevaatusabinõud ja usuvad, et faktid, mis on esitatud FTE Liikmed kodulehel, vastavad tõele nende lindistamise ja/või kirjutamise hetkel. Samas ei võta autorid mitte mingisugust vastustust vigade või eksimuste eest FTE Liikmed lehel. FTE Liikmed lehel olevaid videosid ja tekste levitatakse kokkuleppel, et autorid ei paku professionaalset nõustamist. Autorid ei vastuta FTE Liikmed lehel oleva sisu kasutamise või rakendamise eest. FTE Liikmed lehel olevad videod ja tekstid ei ole mõeldud juriidilise nõuandena kellegi konkreetse probleemi lahendamiseks.

Sinu kasutajanimi ja salasõna on mõeldud kasutamiseks vaid Sulle isiklikult. Kasutajanime ja salasõna jagamisel on Fast Track Education OÜl õigus Sinu kasutajakonto sulgeda. Juba enne sulgemist piirab süsteem Sinu kasutajanime ja salasõna kasutamist automaatselt juhul kui samaaegselt kasutatakse seda mitmes kohas. Ühelgi juhul tasutud osalustasusid ei tagastata.

Tingimused on kehtestanud Fast Track Education OÜ juhatuse liige 04.11.2015.